تبلیغات در اینترنتclose
حقوق یک سردار سپاه چقدر است؟

زمان جاری : پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 11:47 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمدر بهترین ها بهترین باشید
تعداد بازدید 671
نویسنده پیام
ali110 آفلاین

کامپیوتر

ارسال‌ ها13
عضویت3 /10 /1395
تشکرها1
تشکر شده1
حقوق یک سردار سپاه چقدر است؟
سردار میریان رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سالانه 15 تا 30 مورد تهدید تروریستی در کشور کشف می شود.
ناگفته های سردار میریان از حقوق ماهانه و زندگی شخصی

چندی پیش برخی سایت ها و افراد شایعه همکاری سپاه با یکی از متهمان بزرگ نفتی (بابک زنجانی) را مطرح کرده و اینطور مطرح کردند که برخی فرماندهان سپاه نیز با وی همکاری داشته اند و برای نمونه اسم و تصویری از سردار «سید مرتضی میریان» فرمانده سابق نیروهای ویژه زمینی سپاه نیز منتشر کردند.

سردار میریان که اینک ریاست اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح را بر عهده دارد، ضمن پاسخ به این سوال، به برخی موضوعات دیگر ازجمله برخی مسایل زندگی شخصی خود پرداخته است.
گفتگو با سردار میریان رئیس اداره عملیات زمینی نیروهای مسلح

** اگر طراحی دشمن در سال 88 به نتیجه می رسید وضعیتی مثل سوریه و افغانستان داشتیم

وی در ابتدا با اشاره به سالروز حماسه 9 دی، این روز را یک انقلاب خصوصا برای نسل دوم و سوم انقلاب اسلامی دانست و گفت:دشمن در آن حوادث به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی بود و همین جوانان ما بودند که جلوی آنها را گرفتند.

سردار میریان افزود:اگر طرح های دشمن که برخی دوستان هم فریب آن را خوردند به نتیجه می رسید، کشور ما امروز وضعیتی مشابه سوریه یا افغانستان داشت.

سردار میریان
عکسی از سردار میریان

** ما نسل طاغوت بودیم و جوانان ما نسل یاقوت

این فرمانده نیروهای مسلح که با بخش خبری شبکه دو سیما گفتگو می کرد، با بیان اینکه نسل دوم، سوم و چهارم انقلاب از نسل اول جلوتر هستند، گفت:من همیشه گفته ام که اگر ما نسل طاغوت بودیم، این بچه ها نسل یاقوت هستند اما دشمن هنوز آنها را نشناخته است هرچند در برخی موضوعات مثل همان حماسه 9 دی و امروز در دفاع از حرم در سوریه خود را به خوبی نشان داده اند و ما دیدیم که در موضوع سوریه تنها کشوری که ابتدا جلوی خواست بیش از 70 کشور دیگر مبنی بر ساقط کردن حکومت سوریه ایستاد، ایران بود و بعد دیگران هم مثل روسیه اضافه شدند و نهایتا طبق گفته خود دشمن، همان چیزی شد که ایران می خواست.

** کشف سالانه 15 تا 30 تهدید تروریستی در کشور

وی در بخش دیگری از این گفتگو درخصوص موضوع امنیت به عنوان یکی از دستاوردهای نیروهای مسلح در کشور و نیز تلاش همزمان دشمنان برای ایجاد ناامنی در کشور اظهار داتش:دشمن هیچگاه دست از خصومت برنداشته و سالانه بین 15 تا 20 مورد تهدیدات تروریستی انتحاری، انفجار و غیره در کشور کشف می شود که این تعداد گاها به 30 مورد در سال نیز می رسد.

** سپاه در پروژه ها جزو طلبکارترین هاست

سردار میریان درخصوص برخی اظهارات پیرامون سپاه پاسداران خصوصا در حوزه های عمرانی و اقتصادی گفت:سپاه هر اقدامی را که انجام می دهند، از روی دلسوزی برای انقلاب است و هیچگاه بحث منفعت طلبی مطرح نیست و اتفاقا کسانی این موضوعات را مطرح می کنند که منافع شخصی شان در آن است.

وی در عین حال گفت:سپاه پاسداران در موضوع پروژه ها (و دریافت حقوق) جزو طلبکارترین هاست.

** شایعه همکاری با بابک زنجانی

این فرمانده سپاهی نیروهای مسلح درخصوص برخی شایعات پیرامون همکاری های سپاه با بابک زنجانی به عنوان متهم بزرگ نفتی در کشور نیز خاطرنشان کرد:البته این شایعه را در مورد بنده هم به کار بردند و عکسی را برای اولین بار یک سایت انگلیسی منتشر کرد و مدعی رابطه بنده با بابک زنجانی شد اما آن عکس مربوط به اعطای درجه به شهید -محمد- غفاری (از شهدای یگان صابرین که در مقابله با پژاک به شهادت رسید) بود و به دلیل شباهت ظاهری این شهید بزرگوار با آن فرد، مدعی چنین ارتباطی شده بودند.

سردار میریان
شایعه همکاری سردار میریان با بابک زنجانی

** میزان حقوق یک سردار سپاه

سردار میریان همچنین با ذکر خاطره ای از حضرت امام(ره) پیرامون لزوم مراقب مدیران و مسئولان از عملکرد و رفتار خود، گفت:طبق گفته امام(ره) این مملکت روزی باید بترسد که مدیرانش خود را تافته جدابافته بدانند و حقوق های نجومی بگیرند.

وی در پاسخ به این سؤال که خود شما چقدر حقوق می گیرید، دریافتی خود را 5 میلیون و 250 هزار تومان اعلام کرد.

سردار سید مرتضی میریان متولد آبادان، از سال 58 به عضویت در سپاه پاسداران در آمده و تاکنون در مناصب مختلفی از جمله فرماندهی سپاه آبادان، فرماندهی یگان صابرین، جانشینی معاونت عملیات نیروی زمینی سپاه و ریاست اداره عملیات زمینی ستاد کل نیروهای مسلح خدمت کرده و دارای 3 فرزند است.

منبع : خبرگزاری فارس / م.ف
شنبه 11 دی 1395 - 23:19
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

منتظر حضور مجدد شما هستیم